Grønne kernefri druer til kun 15 kr. og Torres Coronas vin til 35 kr. hos DagliBrugsen

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Nørre Snede og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Grønne kernefri druer til en skarp pris
Pris: 15 kr. for 1 bakke

Hos DagliBrugsen kan du få 500 g grønne kernefri druer til kun 15 kr. pr. bakke. Dette er en fantastisk mulighed for at få friske druer til en god pris. Tilbuddet gælder fra fredag den 9. maj til torsdag den 22. maj.

DagliBrugsen: Torres Coronas eller Esmeralda vin til kun 35 kr.

Er du på udkig efter vin til weekenden? DagliBrugsen tilbyder Torres Coronas eller Esmeralda vin til kun 35 kr. pr. flaske (75 cl). Tilbuddet gælder fra fredag den 9. maj til torsdag den 22. maj.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.