Cheasy yoghurt til 12 kr. og Langelænder pølser for en tier - Se de lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Nørre Snede og fundet nogle supergode tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Cheasy yoghurt til kun 12 kr.

DagliBrugsen tilbyder Cheasy yoghurt i 1 kg pakker til en fantastisk pris på kun 12 kr. pr. stk. Dette tilbud gælder fra fredag den 11. september til og med torsdag den 24. september, men vær opmærksom på, at der er tale om et begrænset parti.

Rema 1000: Langelænder pølser til en tier

Hos Rema 1000 kan du få Langelænder hotdog-, wiener- eller grillpølser for kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet er gældende fra søndag den 20. september til og med lørdag den 26. september.

SuperBrugsen: Coop kartofler til 10 kr. pr. pose

SuperBrugsen har et godt tilbud på dybfrosne Coop kartofler, hvor du kan vælge mellem flere varianter som Rösti, French Fries eller Pommes Strips til kun 10 kr. pr. pose. Tilbuddet gælder fra fredag den 18. september til og med torsdag den 24. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler