Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Nørre Snede og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Rema 1000 og SuperBrugsen.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
DagliBrugsen: Spier PS vin til 39 kr.
DagliBrugsen tilbyder Spier PS vin fra Sydafrika til en pris på kun 39 kr. pr. flaske. Dette tilbud gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 13. august.
Rema 1000: Schulstad Det Gode brød til kun 10 kr.
Hos Rema 1000 kan du få Schulstad Det Gode brød til kun 10 kr. pr. stk. Tilbuddet er gyldigt fra søndag den 2. august til lørdag den 8. august.
SuperBrugsen: Cheasy yoghurt til 10 kr.
SuperBrugsen har et godt tilbud på Cheasy yoghurt i forskellige varianter til kun 10 kr. pr. kg. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 6. august.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.